Hugh Hefner

Hugh Marston Hefner

6,8
64 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Hugh Hefner

Dziadkowi umarło się dosłownie na chwilę, przed akcją z Metoo, gdzie szczerze powiedzmy sb, byłby jednym z pierwszych do odstrzału,a tak umarł spokojnie, bez stresu żadnego, którego pewnie by się nabawił, gdyby do tego doszło. Pamiętam opowieści jednej z trójki tego jego króliczków, gdzie mówiła że na samym początku była wstrzasnieta, gdzie jego takim"rytuałem"(prawdopodobnie to było jeszcze gdy nie miał oficjalnej stałej partnerki, choć po nim pewności być nie można niczego w takich sprawach) było że gromadził z 30 dziewczyn, i każda go dosiadała przez minutę, a potem następna, jako że były do tego (podobno) przymuszone, miałby gościu w dzisiejszym świecie, przerąbane. A tak jak mówiłem wcześniej, umarł spokojnie, otoczony dobra opieką lekarską (ciekawe czy aż do śmierci korzystał xD), natomiast czy to dobrze czy źle, że tak się jednak stało, to już zostawiam wam.

dj_carlos

Gwoli ścisłości, tą babką,jedną z tej trójki z którą był jednocześnie, która to wyjawiła była Kendra Wilkinson. I jeszcze propo jego szczęścia, ale miał je podwójne... Bo nie dość że, miał życie o którym prawie każdy facet marzy ( w szczególności młodzi), to jeszcze uniknął oskarżeń o molestowanie, na które byłby wtedy z góry skazane... Ps. Dodałem prawie wszyscy faceci, bo są też tacy jak ja, którym zależy na czymś więcej, niż tylko ciele ładnej babki, a bardziej na uczuciu... Zwłaszcza takiej jednej osoby, w czasie kiedy to pisze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones